![](/Uploads/2023/4/498fba5ef70c5104cf5e9a7f097368f0_IMG_20220831_145450.jpg)
Η Παναχαϊκή ανακοίνωσε πως θα συνεχίσει με τον Γιάννη Βογιατζή στον πάγκο. Επέστρεψε ως τεχνικός σύμβουλος ο Κώστας Βογιατζής. Η ανακοίνωση αναφέρει:
Η ΠΑΕ Παναχαϊκή ανακοινώνει ότι για το υπόλοιπο της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου θα πορευτεί στην τεχνική της ηγεσία με τον μέχρι πρότινος συνεργάτη προπονητή Γιάννη Βογιατζή.
Παράλληλα στην ομάδα μας επιστρέφει ο Κώστας Σωτηρόπουλος ως τεχνικός σύμβουλος, ενώ στο ιατρικό επιτελείο εντάσσεται ο φυσικοθεραπευτής Ανδρέας Νικολάτος που θα έχει άμεση συνεργασία με την Μαρία Σαμαρτζή. Ευχόμαστε σε όλους καλή επιτυχία στο έργο τους.