![](/Uploads/2023/3/de6b7654001b87a74bde4b77744c3f97_1c7cfd93-4287-4780-8c36-01a3abe11d2a_1.jpg)
Η Εθνική Ελπίδων ολοκλήρωσε με προπόνηση στο Στάδιο Νέας Σμύρνης την προετοιμασία της ενόψει της πρεμιέρας στα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος U21 2025 με αντίπαλο τη Λευκορωσία (28/03/2023, 17:00) στο γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης" (live streaming από το epo.gr).
Όλοι οι παίκτες βρίσκονται στη διάθεση του ομοσπονδιακού τεχνικού. Ο Νίκος Παπαδόπουλος έχει τονίσει ότι στόχο της Εθνικής αποτελεί η νίκη στην πρεμιέρα, ώστε η ομάδα να αποκτήσει καλή ψυχολογία για τη συνέχεια.
* Στην αναμέτρηση με τη Λευκορωσία η είσοδος για τους φιλάθλους θα είναι ελεύθερη.
** Οι εκπρόσωποι των Media που επιθυμούν να καλύψουν τον αγώνα θα παραλάβουν τις διαπιστεύσεις τους από την είσοδο των Δημοσιογράφων στο γήπεδο "Απόστολος Νικολαΐδης", από τις 16:00 έως τις 17:00.