![](/Uploads/2023/3/f6505fb36bc4e65155def329b5cdfb59_316049685_819091695825978_4697975632269617964_n.jpg)
Από το καλό στο καλύτερο ο νεαρός τερματοφύλακας Δημήτρης Γκούμας!
Στην Εθνική Ελπίδων ενόψει της φιλικής αναμέτρησης με την αντίστοιχη της Ουγγαρίας (24/3, 17:00 «Γεώργιος Καμάρας») και της πρεμιέρας για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2025 απέναντι στη Λευκορωσία (28/3, 17:00 «Απόστολος Νικολαΐδης») κλήθηκε ο Δημήτρης Γκούμας.
![](/Uploads/2023/3/fec8a16a530ba014367c3ab29f3d8cdd_335085006_174685558704977_228114411482860578_n.jpg)
![](/Uploads/2023/3/d09f52e68cf14e67cad1a34bfb49bbc2_335295637_1255388282061812_7413706399169551729_n.jpg)
Ο Λαρισαίος τερματοφύλακας με καταγωγή από την Κρανιά τα πάει εξαιρετικά τα τελευταία χρόνια στη Γερμανία με τη φανέλα της SpVgg Greuther Fürth στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής.
![](/Uploads/2023/3/42025b0be14cb6b8dd967c60cdbcf9ab_335574094_946000316544424_9159368366545372281_n.jpg)
Ευχές από το athleticlarissa για ανάλογη συνέχεια!