![](/Uploads/2023/3/cd1a17d830d1bc62a7a6ea3b2ebfe83a_1562aeb8-8952-4168-959d-6d02da9cb137.png)
Ανακοινώνεται η λειτουργία σχολής προπονητών κατηγορίας UEFA B (1η φάση) στην ΕΠΣ Χαλκιδικής κατά το χρονικό διάστημα 19-25/04/2023.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το σύνολο των δικαιολογητικών (βλέπε ΕΔΩ*) σε ένα ηλεκτρονικό μήνυμα (με θέμα: «Όνομα/Επώνυμο, Αίτηση συμμετοχής στη σχολή UEFA B, ΕΠΣ Γρεβενών») στην ηλεκτρονική διεύθυνση proponites@epo.gr, μέχρι τις 04/04/2023. Έπειτα από τον τελικό έλεγχο των δικαιολογητικών, οι υποψήφιοι προπονητές θα ενημερωθούν για την καταβολή του σχετικού παράβολου.