![](/Uploads/2023/2/399d3fb361e2e5ce7cef61fe505c934a_FB_IMG_1676659123198.jpg)
Επιστρέφει στην «Ελαφρά Ταξιαρχία» ο έμπειρος τεχνικός Αλέκος Βοσνιάδης, καθώς έχει εργαστεί το 2012-13 (άνοδος στην Super League) και το 2014-15. Αναλυτικά:
Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον προπονητή Αλέκο Βοσνιάδη, ο οποίος επιστρέφει στον πάγκο της ομάδα μας. Δίπλα του θα βρίσκoνται ο βοηθός - προπονητής Ηλίας Παπαθανασίου καθώς και ο στενός συνεργάτης του Κώστας Σταμέλος. Γυμναστής της ομάδας μας θα είναι ο Γιάννης Κεσόγλου.