![](/Uploads/2023/2/41b19275e347d10d7db95ab6d426dfc3_329690277_1257206715005372_1844393891634405686_n.jpg)
Στο cafe "cuppa" και με την ευλογία του πάτερ Ιωάννη Σαμαρά αφού πρώτα τελέσθηκε ο αγιασμός της ομάδος για το νέο έτος, έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα το ανδρικό τμήμα της ΑΣΤΡΑΠΉΣ ενώ παράλληλα, διοίκηση - προπονητές και ποδοσφαιριστές που παρευρέθησαν δημιούργησαν ένα ωραίο και χαρούμενο οικογενειακό κλίμα, με πολλά χαμόγελα και πειράγματα με πρωταγωνιστή όπως πάντα τον αρχηγό της ομάδας Κώστα Κάλτσα.
![](/Uploads/2023/2/31b4132a3178f94e0750be66e126a5a6_329567253_1881195532237029_3257130411977460772_n.jpg)
![](/Uploads/2023/2/9bd70c8b38542d554bfd480b06001a36_329602975_1156300638421141_1730385615527061432_n.jpg)
![](/Uploads/2023/2/2bfb84cca8936ecb16eb46cfc6799d65_323003292_1156247141724266_9099113903512978257_n.jpg)
Τυχεροί της βραδιάς οι Παπαχρήστος Μιχάλης- Τσιάρας Θεόφιλος και Μπόνιας Αχιλλέας στους οποίους δόθηκε ως δώρο χρηματικό ποσό.
Τέλος η ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ευχαριστεί το ζαχαροπλαστείο Μιχαηλίδης για την ευγενική προσφορά της πρωτοχρονιάτικης πίτας.