![](/Uploads/2023/2/05e2537952608b949a242a3c6b55385f_329028608_970436474334501_2883412361038004304_n.jpg)
Νέα δεδομένα προέκυψαν στον Εθνικό Νέου Κεραμιδίου που μετέχει στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. Ο σύλλογος ανακοίνωσε τον Λαρισαίο τεχνικό Βαγγέλη Μόρα με βοηθό του τον Ανδρέα Τσιρβούλη!
Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
Ανακοινώνουμε την έναρξη συνεργασίας με τον προπονητή Βαγγέλη Μόρα και τον βοηθό του Ανδρέα Τσιρβούλη. Βαγγέλη και Ανδρέα σας καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και σας ευχόμαστε καλή επιτυχία.