![](/Uploads/2023/2/7a6ac2b4da14e953bee1edce69620ff5_329001843_537218385204467_5705506622802990239_n.jpg)
Με ανακοίνωσή του, ο Δαμασιακός ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τους προπονητές Φώτη Πλίτση και Δημήτρη Ζηρδέλη. Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
«Ο Αθλητικός Όμιλος Δαμασίου "ΔΑΜΑΣΙΑΚΟΣ" ανακοινώνει πως, λύθηκε κοινή συναινέσει η συνεργασία με τους προπονητές Φώτη Πλίτση και Δημήτρη Ζηρδέλη. Η διοίκηση της ομάδας είναι πλέον σε αναζήτηση της διαδοχής κατάστασης με σκοπό να ενισχυθεί η προσπάθεια του Δαμασιακού να πετύχει τους στόχους της. Η διοίκηση του Δαμασιακού ευχαριστεί για την προσφορά τους, τους Φώτη Πλίτση και Δημήτρη Ζηρδέλη και τους εύχεται καλή συνέχεια».