![](/Uploads/2023/1/f1acc9e73d810eded8e8d70872569de2_56d5c46be8c50315a39921d5cd2fa435_L.jpg)
Η Παναχαϊκή απέκτησε τους Γιώργο Αντωνιάδη και Zuka Bedoshvili. Αναλυτικά: «Η ΠΑΕ Παναχαϊκή ανακοινώνει την υπογραφή του πρώτου τους επαγγελματικού συμβολαίου, με τον Γιώργο Αντωνιάδη και τον Zuka Bedoshvili.
Ο 23χρονος Γιώργος Αντωνιάδης αγωνίζεται στη θέση του αμυντικού και ο 21χρονος Zuka Bedoshvili στη θέση του επιθετικού. Θα φορέσουν αντίστοιχα στις φανέλες τους,τα νούμερα 77 και 34. Τους συγχαίρουμε και τους ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες με την ομάδα μας!».