![](/Uploads/2023/1/caf203eea71da47086d288dc572a081a_74d611d7926484a94a4a5fab8a6fe8c6_L.jpg)
Ο Πανσερραϊκός εξέδωσε ανακοίνωση για τη διαιτησία του ματς με τον ΠΑΟΚ Β'. Αναλυτικά: «Ευτυχώς φτιάξαμε ομάδα για να κερδίζουμε και τους διαιτητές! Η Διοίκηση του Πανσερραϊκού εκφράζει την απόλυτη ικανοποίηση της, για την καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος, που έχει καταφέρει να κερδίζει, αντιπάλους και σφυρίχτρες!
Ζητήσαμε VAR για τους αγώνες της Super League 2 και τώρα ζητάμε και Goal Line Technology...αφού ο βοηθός διαιτητή Μπαλιάκας, δεν μπόρεσε να διαχειριστεί, το εξώφθαλμο γκολ της ομάδας μας, ενώ ο συντοπίτης του Τζιουβάρας, είδε το έργο ανάποδα...αλλοιώνοντας την βαθμολογία.
Όσο κι αν κάποιοι θέλουν να μειώσουν τον κόπο των παικτών και του προπονητικού επιτελείου μας, αυτό δεν θα περάσει!».