![](/Uploads/2023/1/d73aac31af26272e2ca8a4f38eced54e_324935328_582375276653085_4597113912280624090_n.jpg)
Όμορφη βραδιά, αυτή της περασμένης Πέμπτης για την ομάδα του Ιπποκράτη. Στον φιλόξενο χώρο του κέντρου ΛΙΜΑΝΑΚΙ έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα και παράλληλα η διοίκηση έκανε το τραπέζι στους παίκτες ως επιβράβευση της πορείας που κάνουν στο πρωτάθλημα.
![](/Uploads/2023/1/f04369374d9b8f2399c35750211c5a50_324580315_707458884439592_1107046657850560362_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/95ca4c83fe35c3d23f6fa7c39678d80e_324789839_858351632127307_1748798649955142269_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/91c5292cd6825f4ff7c05c3f43e8bfe0_325668419_1536025796879266_5062058240371730428_n.jpg)
Τυχερός της βραδιάς ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΤΣΑΣ που θα λάβει το φάκελο με το δώρο του από τον κ. Θεοδωρόπουλο πριν την έναρξη του αγώνα με τους Αμπελοκήπους.
Πριν την κοπή της πίτας βραβεύτηκε ο νεαρός ΦΑΜΠΙΑΝ ΦΡΑΧΟΛΙ γιατί από την αρχή της σαιζόν δεν απουσίασε από προπόνηση και αγώνα.
![](/Uploads/2023/1/e70096bc2540611e1d67067a47fa1bc3_324597424_743144797440361_8547964669273324951_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/039700e3d4a2dbc63c1385dad530e31c_324881529_923716935490158_2448775747501122164_n.jpg)
Τίμησε με την παρουσία του από πλευράς ΕΠΣΛ οι κ.κ. ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ και ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ και ο παλαίμαχος δημοσιογράφος κ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΟΥΛΗΣ καθώς και ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της ΑΕΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥΔΗΣ.
Η διοίκηση ευχαριστεί θερμά τους κ.κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΣΟΥΜΑΝΗ, ΛΕΥΤΕΡΗ ΤΣΟΥΜΑΝΗ & ΑΓΓΕΛΟ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ για την χορηγία τους στην εκδήλωση.