![](/Uploads/2023/1/a0b92413f66189fc9e1652e170d4d9a3_111.jpg)
Ο Ηλίας Σολάκης αποτελεί παρελθόν για την Καστοριά, από σήμερα το απόγευμα. Aναλυτικά η ανακοίνωση: “Η Καστοριά ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της “κοινή συναινέσει”, με τον προπονητή της ομάδας ποδοσφαίρου Ηλία Σολάκη.
Ο Ηλίας Σολάκης ανέλαβε την ομάδα μας σε μια σημαντική για αυτήν χρονιά, αυτήν της επανόδου στην Γ΄ Εθνική. Εργάσθηκε με επαγγελματισμό, συνέπεια και ήθος. Τον ευχαριστούμε θερμότατα για τη συνεργασία μας και του ευχόμαστε Υγεία και καλή επιτυχία για την συνέχεια”.