![](/Uploads/2023/1/3212139b84746200386cae0b211012a4_324190390_2318045728354787_2087596646452363912_n.jpg)
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα για το νέο έτος 2023 έκοψε η ομάδα της Α.Ε.Κιλελέρ στην ταβέρνα ''Η Ελένη'' στην πλατεία Ανθούπολης στην Λάρισα.
![](/Uploads/2023/1/68f6773341ff64f320b8b13b5adfb8af_324748444_558239173015162_4043997056337769539_n.jpg)
Παράλληλα η διοίκηση της ομάδας παρέθεσε δείπνο στους παίκτες και στο προπονητικό team, με το κλίμα της βραδιάς να είναι θαυμάσιο, γεμάτο χαμόγελα και υποσχέσεις για μια εξαιρετική αγωνιστικά χρονιά.
![](/Uploads/2023/1/6f01ab9ee25b6fe7eed4f773033054e1_326127338_2088670354664688_8141703642720926181_n.jpg)
Διοίκηση, παίκτες και προπονητές αντάλλαξαν ευχές για το νέο έτος, με υγεία για όλους και με ευχή όλων στην ομάδα την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α' ΕΠΣΛ DE TOX.
![](/Uploads/2023/1/a9fc0d998c11fa0adbb31abc5fd3ee9b_326426312_728530378618715_3689941561110216555_n.jpg)
Ο τυχερός της βραδιάς κέρδισε μία διανυκτέρευση στην πανσιόν ''Βίλα Φιλοκώστα'' στο Περτούλι.
![](/Uploads/2023/1/0cc37007eececb31c230fb8baea4257e_326439777_1440103073188552_6935558582581604155_n.jpg)