![](/Uploads/2023/1/e3a9f9b50ec3e2cbf9c0c7d5280d33db_thumbnail_image0.jpg)
Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη στα γραφεία της Ένωσης η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας για τους παρατηρητές αγώνων της ΕΠΣΝΛ. Στην κοπή παρευρέθηκε το μέλος του Δ.Σ. και Πρόεδρος της Επιτροπής Πρόληψης Βίας – Ασφάλειας Γηπέδων / Παρατηρητών κ. Στεργιούλας Αντώνιος και ο Πρόεδρος της υποεπιτροπής παρατηρητών κ. Κωστόπουλος Εμμανουήλ.
Τυχερός της βραδιάς αναδείχθηκε ο παρατηρητής κ. Γκανούρης Α. ο οποίος κέρδισε το φλουρί.
![](/Uploads/2023/1/12eea5b8366fec0847cd29d114555504_thumbnail_image4.jpg)