![](/Uploads/2023/1/63097fdfd2b551230fbc3305d4e2e686_f1d03efd9f6a10979fb0ec9e6a92d4c7_DSC_0064.jpg)
Ο Απόλλων Γαλήνης έκανε μία εξαιρετική προσπάθεια κόντρα στην Ελάτεια. Το τελικό 4-1 αφήνει απόλυτα ικανοποιημένους τους γηπεδούχους.
Ο Τσιντώτας έκανε το 0-1 για την Ελάτεια, όμως στην επανάληψη όλα άλλαξαν.
Οι παίκτες του Σπύρου Ευαγγέλου ανέβασαν την απόδοσή τους στην επανάληψη. Ο Χρυσικός σκόραρε δύο γκολ, ενώ από ένα οι Χαλδούπης και Μωϋσιάδης.
Απόλλων Γαλήνης (Σπύρος Ευαγγέλου): Σβάρνας, Τσιαμούρας (46′ Σαλοκανάς), Ντραμπάκουλος, Σουπεκιώτης, Χαλδούπης, Νεράντζης (65′ Τσιούτσας), Ζήκος (78′ Τζήκας), Μπαλανίκας, Βαρσάμης (57′ Χρυσικός), Σκούπρας, Κώτσης (46′ Μωϋσιάδης).
Θύελλα Ελάτειας (Θεόδωρος Σολωμός): Παναγιωτόπουλος, Λάζος, Μαυρίδης, Γκαραγκούνης Ι., Ζάρρας, Πάσιος, Τσιντώτας, Χαλίτσιος, Γκαραγκούνης Σ., Τάκης, Διαμαντάκης.