![](/Uploads/2023/1/08e475d4f277c7c6273d73c65d4aab02_106af64ce65f7f9ace02ce49e1bad412_XL.jpg)
Μετά από κλήρωση που έγινε, οι μικτές ομάδες της ΕΠΣΝ Λάρισας Κ-14 και Κ-16, θα αγωνιστούν στον Βόλο την ερχόμενη Τετάρτη 25 Ιανουαρίου με την ΕΠΣ Μαγνησίας, για τα αντίστοιχα πρωταθλήματα μεταξύ ομάδων των Ενώσεων, που διοργανώνει η ΕΠΟ.
Ο τεχνικός των Μικτών Δημήτρης Τσέτσιλας αναμένεται να ανακοινώσει τις αποστολές, μετά την τελευταία προπόνηση που θα πραγματοποιήσουν τα δύο αντιπροσωπευτικά ποδοσφαιρικά συγκροτήματα.