![](/Uploads/2023/1/e9b422d21bdd9eb7ef5477eb56f22255_325316145_3390187757912212_3929835480082081189_n.jpg)
Έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του η Ακαδημία του Αετού Μακρυχωρίου. Εκεί βρέθηκαν ο πατήρ Ιωάννης, ο κ. Γκουτζαμάνης Ιωάννης (αναπληρωτής πρόεδρος ΕΠΣΛ), ο κ. Μητσογιάννης Νίκος, ο κ. Κυρίτσης Γιώργος (Δημ. Σύμβουλοι), ο προπονητής κ. Φουσίκας Αστέριος.
![](/Uploads/2023/1/96fe527caa73368f7b7cc6a523f2bb68_320402152_1263572024586592_7627828955520127487_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/4e04df62cac68048c2a9939c7724624a_325540507_1136714066988261_6470691637626214529_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/c3880170da52c8c7c65b49f23e43c086_325548043_859018635363648_1446470088856921007_n.jpg)
Η Ακαδημία ευχαριστεί το μάρκετ αφθονία για την βασιλόπιτα και τους χορηγούς καφέ μπαρ Μάρκος, χρυσές γεύσεις Πιτσιάβας και την κάβα Αφοί Καρατέγου.