![](/Uploads/2023/1/7b99baa00444222f2255e70aabfbeffb_6f0ebe016a4f54d878e79ad9f3fc0172-xl-1.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Βέροιας για το εκτός έδρας παιχνίδι με την ΑΕΛ, που θα γίνει την Κυριακή (15/1) στις 14:45 στο Στάδιο Αλκαζάρ, στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής του Α' ομίλου της Super League 2.
Μετά το τέλος της προπόνησης του Σαββάτου (14/1), ο Σπύρος Μπαξεβάνος, ανακοίνωσε την αποστολή της ομάδας που αναχώρησε για τη Λάρισα, η οποία αποτελείται από τους: Παπαδόπουλος, Βενετικίδης, Μπουκουβάλας, Μαραγκός, Περδίκης, Στίκας, Κολλαράς, Μουχάλης, Ντουμάνης, Μπλέτσας, Ισαακίδης, Μασούρας, Κατσούκης, Ελευθεριάδης, Ιωάννου, Μπουόλι, Μπελεβώνης, Γιουκούδης, Μπαϊντού.