![](/Uploads/2023/1/38f9c4e7f12955c1a6f06eee9dafb8ec_322698674_1212422226378432_3125390256306266527_n.jpg)
Η ποδοσφαιρική ομάδα της Ανθούπολης (τα πηγαίνει εξαιρετικά στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΛ) διοργανώνει μία λαμπερή χοροεσπερίδα στο κέντρο εκδηλώσεων Palladium το Σάββατο (7/1 – 21:00). Μία εκδήλωση με πολύ λάμψη και εκλεκτούς καλεσμένους.
![](/Uploads/2023/1/98ea9c673d8c384f2936ec9b64e42430_222.jpg)
Το μήνυμα του προέδρου κ. Χρήστου Πρίφτη
![](/Uploads/2023/1/3da385f362add48452a209de88feee17_324074325_493830516188170_2670806647967943181_n.jpg)
Σας περιμένω το Σάββατο (07/01/2023) και ώρα 9:00μ.μ στο κέντρο εκδηλώσεων Palladium (2οχλμ Λάρισας) μαζί με την ομάδα του Α.Ο. Ανθούπολης στην ετήσια χοροεσπερίδα. Θα υπάρχει πλήρες μενού, live ορχήστρα και λαχειοφόρος με πλούσια δώρα.