![](/Uploads/2022/12/8b923657dd699adc5c3fdec67f09b691_Vazakas-1-1.jpg)
Νέος προπονητής του Παναργειακού πρέπει να θεωρείται ο Γιώργος Βαζάκας. Ο έμπειρος προπονητής όπως αναφέρει το «pelop.gr» αναλαμβάνει την τεχνική ηγεσία και θα είναι αντίπαλος του Πάτραι στον 4ο όμιλο. Με την επιστροφή της ομάδας από τη Ρόδο, όπου αγωνιζόταν η ομάδα του Αργους, ο Βαζάκας θα πιάσει αμέσως δουλειά. Και θα έχει πολλά να κάνει και να αλλάξει καθώς ο Παναργειακός έχασε 1-0 και παραμένει στον… πάτο της βαθμολογίας.