![](/Uploads/2022/12/3c08af2267c2a59521ff82f5c426d2e5_92de9373b32d8aa0ff50fca9130c4160_293916.jpg)
Η οικογένεια της Super League 2 είναι εδώ και λίγες ώρες ακόμη πιο φτωχή, καθώς έφυγε ξαφνικά από τη ζωή σε ηλικία 61 ετών ο Πρόεδρος του Απόλλωνα Σμύρνης και εκπρόσωπος της ΠΑΕ στα διοικητικά συμβούλια της SL2, Ιωάννης Παξιβανάκης. Σύσσωμο το Δ.Σ. και ο Πρόεδρος Λεωνίδας Λεουτσάκος εκφράζουν τα πιο ειλικρινή και θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει!