![](/Uploads/2022/12/4dbc73895f8e0fe8d7468f93af3868dc_295337475_477305957730666_7118383114162069923_n.jpg)
Η ΠΑΕ Απόλλων Λάρισας γνωστοποιεί στον φίλαθλο κόσμο της πόλης και όχι μόνον, ότι γίνεται αποδεκτή η παραίτηση του προπονητή κ. Ευάγγελου Μόρα. Ευχόμαστε στον κ Μόρα καλή συνέχεια.
Από την δική μας πλευρά μέχρι την Δευτέρα θα έχουμε ολοκληρώσει την διαδικασία ανεύρεσης νέου προπονητή ο οποίος θέλουμε να είναι άφθαρτος και να έχει όραμα να αναδειχτεί μέσω της νεανικής ομάδας υψηλών προδιαγραφών, που θέλουμε να δημιουργήσουμε.