![](/Uploads/2022/11/403c682b1ccd1e2757453795e38613f5_lamia-logo.jpg)
Τον διάδοχο του Τζιανλούκα Φέστα στην τεχνική ηγεσία του συλλόγου βρήκε στο πρόσωπο του Σάββα Παντελίδη η Λαμία
Αναλυτικά: Μετά από συνάντηση του Μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964, Πανουργιά Παπαϊωάννου με τον επαγγελματία προπονητή, Σάββα Παντελίδη, ανακοινώνεται η έναρξη της συνεργασίας ανάμεσα στις δύο πλευρές.
Ο 57χρονος έμπειρος προπονητής βρισκόταν μέχρι πρότινος στο τιμόνι της ΑΕ Λεμεσού και έχει καθίσει στον πάγκο αρκετών ομάδων της Super League, ανάμεσα στις οποίες ο Ατρόμητος Αθηνών, ο Άρης Θεσσαλονίκης, ο Αστέρας Τρίπολης, ο Ηρακλής, ο Λεβαδειακός και ο ΠΑΣ Γιάννινα.
Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας!