![](/Uploads/2022/11/8b35aa5dda6e610fc2676fa643cccf4d_52c561a0-da75-4cb0-823a-0ddc71b83aaf_slide.jpg)
Η Εθνική Ανδρών άρχισε την προετοιμασία της για τους δύο τελευταίους, φιλικού χαρακτήρα, αγώνες της μέσα στο 2022 εναντίον της Μάλτας (17/11, Βαλέτα) και της Ουγγαρίας (20/11, Βουδαπέστη).
Στην πρώτη προπόνηση των διεθνών, η οποία φιλοξενήθηκε στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Αγίου Κοσμά, συμμετείχαν όλοι οι παίκτες που περιλαμβάνονται στην πρόσκληση του κ. Πογέτ και πριν από την έναρξή της ο ομοσπονδιακός τεχνικός απάντησε στις ερωτήσεις εκπροσώπων των ΜΜΕ. Δείτε το βίντεο:
">http://