![](/Uploads/2022/10/5f1df7511599d7da6d339335e00a839b_312943604_5860951537283064_2529042724880315644_n.jpg)
O καθιερωμένος Αγιασμός πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο Ανθούπολης για την ομώνυμη ομάδα, λίγο πριν ξεκινήσουν οι επίσημες αγωνιστικές δραστηριότητες για τον σύλλογο σε πρωτάθλημα αλλά και κύπελλο. Εκεί ήταν η ανδρική ομάδα και τα τμήματα υποδομής.
![](/Uploads/2022/10/d233699a8205947d14ac2e2ee9b1db02_312098960_5860959087282309_1729355231337679973_n.jpg)
![](/Uploads/2022/10/89715aa4cad769985f4756d24ae00788_312171190_5860956007282617_6352066761603987030_n.jpg)
Τον αγιασμό τέλεσε ο πάτερ Τιμόθεος. Από πλευράς διοίκησης ήταν ο πρόεδρος κ. Χρήστος Πρίφτης και το Δ.Σ., καθώς και οι προπονητές της ανδρικής ομάδας και των τμημάτων υποδομών.