![](/Uploads/2022/10/1531a7554a8b12b2fa0bc6783f6e3bf2_2301.jpg)
Από τον προπονητή Τσέτσιλα Δημήτρη καλούνται οι παρακάτω παίκτες να βρίσκονται Πέμπτη 13/10 και ώρα 15:00 (ώρα προσέλευσης) στο γήπεδο Μιτσιμπόνας Β για φιλικό προεπιλογής με την Κ16 της Ερ.Αελ. Όλοι οι παίκτες να έχουν αθλητική περιβολή και καλαμίδες.
![](/Uploads/2022/10/49e8bb0d1277c2f875184998e11c472b_C81CCA08-2223-4F04-A132-32CD5E73ED92-1536x692.jpeg)
Παπαδάκος, Καραμάνης, Καγκελάρης (Αστραπή Ν.Πολιτείας) Κουπατσιάρας, Λιλελάρι (Πελασγιώτιδα) Ραζακιάς, Αθανασίου (Ομόνοια) Τασιόπουλος, Βαρσάμης (Νίκη Μιχαήλ), Γιούγκα, Κλεισιάρης, Γάτσιος,(Απόλλων), Γκανάτσας, Μπόμπολας (Φαλανιακός) Δάσκαλος, Αναγνώστου, Πατζιατζής, Μεσσής (Ηρακλής Λάρισας ) Τάχος, Δαούλας (Δήμητρα Γιάννουλης), Κώστας (Προμηθέας).