![](/Uploads/2022/9/07f951be40091f3052f543b9aa400e23_ΕΔ.png)
Από την Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου και ώρα 20.00 θα πραγματοποιηθεί η πρώτη εκπαιδευτική συνάντηση για την νέα ποδοσφαιρική χρονιά όλων των αξιωματούχων διαιτησίας.
Καλούνται όσοι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτητές και Παρατηρητές Διαιτησίας επιθυμούν να λάβουν μέρος στα πρωταθλήματα του 2022-2023 να παρευρεθούν στη συνάντηση.
Οι διαιτητές και οι βοηθοί διαιτητές που δεν έχουν προσκομίσει τα απαραίτητα δικαιολογητικά δήλωσης συμμετοχής να τα φέρουν τη Τρίτη στη συνάντηση.