![](/Uploads/2022/9/561cb94e17824cf5416213015c68c41c_78dfc2ed-f964-4d9a-95a1-065fc854fc63_1.jpg)
Το Διαιτητικό Δικαστήριο Ποδοσφαίρου της ΕΠΟ έλαβε κατά την τελευταία του συνεδρίαση τις ακόλουθες αποφάσεις.
-Δέχεται εν μέρει κατά πλειοψηφία την προσφυγή του σωματείου Δόξα Πηγαδακίων ΑΟ κατά της από 22/07/2022 επικύρωσης του βαθμολογικού πίνακα της Β’ Κατηγορίας Γυναικών από την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ.
Ακυρώνει την απόφαση της ΕΕ/ΕΠΟ περί επικύρωσης του από 22/7/2022 Πίνακα Βαθμολογικής κατάταξης των ομάδων του 2ου Ομίλου της Β’ εθνικής Κατηγορίας Γυναικείου Ποδοσφαίρου αγωνιστικής περιόδου 2021-2022.
-Απορρίπτει κατά πλειοψηφία την προσφυγή του σωματείου ΑΟ Βουλιαγμένης κατά της από 24/08/2022 απόφασης του ΔΣ της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής.