![](/Uploads/2022/8/33b79361da6fe7b77ba35192240a50aa_202007200633554902.jpg)
Τον Άγγελο Κορδαλή που αγωνιζόταν στο Κιλελέρ ενέταξε στο έμψυχο δυναμικό του ο Κίσσαβος Συκουρίου.
Η σχετική ανακοίνωση: «Ο ΣΦΑΝ Κίσσαβος βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη συμφωνία συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Άγγελο Κορδαλή, ο οποίος την προηγούμενη χρονιά αγωνιζόταν στην ομάδα του Κιλελέρ. Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Κισσάβου, του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας».