![](/Uploads/2022/7/35c27062065227137189e325904c606d_294332620_379472080883124_4176742529941246912_n.jpg)
Μία πολύ σημαντική προσθήκη έκανε το Κιλελέρ. Η ομάδα απέκτησε τον έμπειρο τερματοφύλακα Αργύρη Κουτσιρίμπα από τον Θησέα Αγριάς. Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:
«Η ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ανακοινώνει την απόκτηση του έμπειρου τερματοφύλακα Αργύρη Κουτσιρίμπα από την ομάδα του ΘΗΣΕΑ ΑΓΡΙΑΣ.
Ο έμπειρος τερματοφύλακας έχει θητεία σε πολλές ομάδες όπως Ολυμπιακός Βόλου, Θησέας Αγριάς, Δωτιέας Αγιάς, Αχιλλέας Φαρσάλων, Ναυπακτιακός Αστέρας, Διαγόρας Στεφανοβικείου.
Το Δ.Σ. εύχεται στον ποδοσφαιριστή υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά».