![](/Uploads/2022/6/5f98335357e901c167f2f9cb3938bef7_f72f2afdf0870d1b03186e020e286231_P1610040.JPG)
Δεν θα συνεχίσει στην ομάδα του Απόλλωνα Γαλήνης ο τεχνικός Δημήτρης Μητσής. Μετά το τέλος του πρωταθλήματος, οι δύο πλευρές συναντήθηκαν και έλυσαν την συνεργασία τους σε πολύ καλό κλίμα.
Η διοίκηση του Απόλλωνα Γαλήνης τον ευχαριστεί για την βοήθειά του στο φετινό πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΛ και του εύχεται ότι καλύτερο για τη συνέχεια.
Από την πλευρά του και ο φιλόδοξος τεχνικός νιώθει την ανάγκη να ευχαριστήσει την ομάδα της Γαλήνης για την πολύ ωραία συνεργασία που είχαν όλο αυτό το διάστημα.