![](/Uploads/2022/5/a2935b2ed1ff6673c25ed44605c94bd3_982f6d81-59b3-4fc8-933f-e5f0fd484bfb_1.jpg)
Ολοκληρώθηκε σήμερα στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Αγίου Κοσμά η 5η προπόνηση του πρώτου σταδίου προετοιμασίας της Εθνικής Ανδρών για τους αγώνες της στο UEFA Nations League με την Βόρ. Ιρλανδία στο Μπέλφαστ (2/6) και το Κόσοβο στην Πρίστινα (5/6) και ακολούθως με την Κύπρο (9/6) και το Κόσοβο (12/6) στο Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου.
![](/Uploads/2022/5/6265e087f9e20b4eb8cf04698039f4eb_3515363 (1).jpg)
Οι παίκτες που συμμετείχαν στην προπόνηση ήταν οι εξής: Μαυροπάνος, Ρότα, Τζαβέλλας, Μπουχαλάκης, Μάνταλος, Λημνιός, Γιακουμάκης, Μασούρας, Αθανασιάδης, Δουβίκας, Διούδης, Γιαννούλης, Κώτσιρας, Αλεξανδρόπουλος, Κουρμπέλης, Μπακασέτας, Σιώπης, Παπανικολάου, Χατζηγιοβάνης, Βλαχοδήμος, Πασχαλάκης.
![](/Uploads/2022/5/2d4c87568c11065e9b8454f287916cf2_3515515 (1).jpg)
Οι διεθνείς και ο κ. Πογέτ ανανέωσαν το ραντεβού τους για την Κυριακή το απόγευμα.