«Παίξαμε επί 65 λεπτά τον Λεβαδειακό μέσα στο τέρμα του»

Τα όσα τόνισε ο προπονητής του Απόλλωνα Λάρισας, Αριάν Μπελά μετά την ισοπαλία με 1-1 κόντρα στον Λεβαδειακό για την 16η αγωνιστική της Super League 2.

«Συγχαρητήρια στα παιδιά. Παρόλο που δεν ξεκινήσαμε καλά και δεχτήκαμε ένα γκολ από δικό μας λάθος, βρήκαμε τη δύναμη και παίξαμε επί 65 λεπτά τον Λεβαδειακό μέσα στο τέρμα του. Είχαμε τις ευκαιρίες να βάλουμε και δεύτερο γκολ. Με την εικόνα που δείξαμε, την ψυχή, αξίζουν πολλά συγχαρητήρια οι παίκτες μου.

Έχουμε δύσκολο παιχνίδι με τον Εργοτέλη, θα προσπαθήσουμε να μην βγούμε χωρίς βαθμό από εκεί γιατί μόνο έτσι μπορούμε να είμαστε μέσα στους στόχους.

Θέλω να δώσω συγχαρητήρια και στην ομάδα της Λιβαδειάς για το παιχνίδι της. Έγινε δυνατό ματς, όπως είναι το ποδόσφαιρο. Οι δύο κόκκινες κάρτες έδειξαν το πάθος που υπήρχε στο 90λεπτο», τόνισε ο τεχνικός του Απόλλωνα Λάρισας.