Σε θέση μπαράζ η Δόξα Ραχούλας

Η Δόξα Ραχούλας κέρδισε με το ευρύ σκορ 6-1 την Λάρισα 88’ και σε συνδυασμό με την ισοπαλία της Μάνδρας πέρασε 4η και θα επιδιώξει να ανέβει μέσα από τα μπαράζ.

Στο 33’ πέναλτι κέρδισε ο Ηλιούδης, εκτέλεσε εύστοχα ο Γκομοσίδης για το 1-0. Στο 43’ ο Καραμπλής κέρδισε πέναλτι και ο ίδιος έκανε το 1-1.

Στο 46’ ο Σταμπολάκης με σουτ έκανε το 2-1, τρία λεπτά μετά ο Σταμουλάκης έκανε το 3-1. Στο 55’ ο ίδιος παίκτης με σουτ το 4-1, δέκα λεπτά μετά ο Γκομοσίδης το 5-1 και στο 70’ πέναλτι για τη Ραχούλα, ο Τζανακούλης εκτέλεσε για το τελικο 6-1.

Δόξα Ραχούλας (Αποστόλης Τσιανάκας): Αθανασόπουλος, Τζανακούλης, Θεοχαρούλης Μ., Χασιώτης, Εμμανουήλ, Τσακαβίτης, Σταμπολάκης, Ηλιούδης, Σταμουλάκης, Γκομοσίδης, Τζάνακας.

Σ.Φ. Λάρισα '88 (Νίκος Μαλλικόπουλος): Χάμος (65’ λ.τ. Θελούρας), Καλαπανίδας (46’ Χαρματζής), Σδράλης, Κωνσταντίνου Γ., Ναστούδης (75’ Λουτζία), Σπανός, Λεμονής, Τσίντζος, Τατσόπουλος, Κωνσταντίνου Β., Καραμπλής.

Διαιτητική τριπλέτα: Σάρρος, Ρουπέλας, Σιαπλούλης.