Εύκολο απόγευμα για την Φορτούνα Κουτσοχέρου

Με σκορ 4-1 επικράτησε η Φορτούνα Κουτσοχέρου της Λάρισας 88’. Πολύ νωρίς στο 5’ το ένα – δύο έκαναν οι Τασιούλης με τον Καλφούντζο με τον τελευταίο να κάνει το σουτ έξω από την περιοχή και το 1-0.

Στο 30’ και το 40’ ο Μπράτσος για τη Λάρισα 88’ είχε δύο χαμένα τετ α τετ. Στο ίδιο λεπτό σουτ του Αζέπη απέκρουσε πάνω στη γραμμή ο Χάμος. Στο 50’ το κόρνερ εκτέλεσε ο Παζάρας και ο Σιούτας Δ. με κεφαλιά έκανε το 2-0.

Στο 60’ ύστερα από πάσα του Χατζή, ο Παζάρας έκανε το 3-0. Δέκα λεπτά μετά ο Παζάρας με σουτ έκανε το 4-0 και στο 80’ ύστερα από φάουλ του Κούκου, ο Μπράτσος με κεφαλιά διαμόρφωσε το τελικό 4-1.

Φορτούνα Κουτσοχέρου (Βασίλης Σαγώνας): Ζιάκος, Μητράκας (35’ λ.τ. Τσιρογιάννης), Καλφούντζος, Σιούτας, Καπνόπουλος, Αζέπης (55’ Κουμαντζίας), Φονιάς, Παζάρας, Τασιούλης, Χατζής, Τσιούτσιας Λ.

Σ.Φ. Λάρισα '88 (Νίκος Μαλλικόπουλος): Χάμος (80’ Θελούρας), Κωνσταντίνου Γ., Καλαπανίδας, Ναστούδης, Καραμπλής, Λεμονής, Τατσόπουλος (46’ Τσίντζος), Σπανός, Μπράτσος, Κούκος, Κωνσταντίνου Β.

Διαιτητική τριπλέτα: Γκόγκος, Τσακνάκη, Χριστόπουλος.