Ισοπαλία στο Μεσοχώρι

Μεσοχώρι και Μελισσοχώρι έμειναν στο 1-1 σε ματς για την 16η αγωνιστική της Α1’ ΕΠΣΛ. Τα δύο γκολ σημειώθηκαν από το πρώτο ημίχρονο. Στο 25’ ο Λιάγκας για τους φιλοξενούμενους άνοιξε το σκορ και στο 40’ ο Τσιάρας έφερε το ματς στα ίσα για το τελικό 1-1. Στην επανάληψη δεν άλλαξε κάτι και έτσι οι δύο ομάδες πήραν από έναν πόντο.

Ελπίς Μεσοχωρίου: Likai B., Χαράλαμπος Γ., Μούσιαρης Θ., Μούσιος Φ., Καρατζιόλης Δ., Μαρκούιας Ν. (80′ Σδράμης Ι.), Καρακώστας Θ., Κουζιώνης Η., Τσιάρας Κ., Καραμάνος Θ., Καλογιάννης Ν. (88′ Κουγιάκας Α.).

Αστήρ Μελισσοχωρίου: Κουκούτσης Σ., Μαλχτάρης Α. (61′ Βουτυρίτσας Σ.), Μουμίν Μ., Αγγελούλης Λ., Μανακούσιος Θ., Δημόπουλος Α. (77′ Σδράλης Α.), Χαρούλης Ε., Αγγελακόπουλος Χ. (68′ Αβδουλάς Β.), Λιντέρης Γ. (46′ Ζαφειρίου Θ.), Νούσιας Β., Λιάγκας Γ.

Διαιτητής: Ντελέζος Ι., Α’ Βοηθός: Καραμπούλας Θ.,  Β’ Βοηθός: Παπαγεωργίου Μ.