Ατρόμητος-Παναιτωλικός 2-2

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν το Σάββατο στο Περιστέρι ο Ατρόμητος και ο Παναιτωλικός, σε ένα παιχνίδι με τέσσερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο που έληξε με σκορ 2-2.

Οι Περιστεριώτες στο 50ο λεπτό άνοιξαν το σκορ με τον Ενσικουλού, ο οποίος με ωραίο πλασέ νίκησε τον Κυριακίδη. Οι Αγρινιώτες έφεραν το παιχνίδι στα ίσα στο 69' με τον Μανά, ενώ ο ίδιος παίκτης με δεύτερο προσωπικό του γκολ στο 77' έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Δέλλα. Πάντως τρία λεπτά αργότερα η «χρυσή αλλαγή» του Κάναντι, ο Μούγιακιτς ισοφάρισε σε 2-2 για τον Ατρόμητο.

Γκολ: 50' Ενσικουλού (Ατρόμητος), 69', 77' Μανά (Παναιτωλικός), 80' Μούγιακιτς (Ατρόμητος).

Ατρόμητος: Μέγερι, Κιβρακίδης, Ρισβάνης, Χατζηισαΐας (80' Ούμπιδες), Γιαννούλης, Καρασαλίδης, Μάντσον, Μπουσούλατζιτς, Ενσικουλού (78' Κωτσόπουλος), Κουλούρης και Μπρούνο (78' Μούγιακιτς).

Παναιτωλικός: Κυριακίδης, Άργκους (88’ Γκασπάρ), Λουσέρο, Μαρινάκης, Λιάβας, Μάλης, Ουίλιαν (92’ Ρόσα), Μοράρ, Μανά, Τσοκάνης, Μάζουρεκ (85' Μιχάι).