Ένα γκολ ήταν αρκετό για τη Λάρισα 88’ (PICS)

Με σκορ 1-0 η Λάρισα 88’ κέρδισε τον Μαρίνο Αντύπα στο γήπεδο της Ανθούπολης για την 4η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Β’ ΕΠΣΛ.

Στο 30’ η Λάρισα 88’ σημείωσε το μοναδικό γκολ για τους γηπεδούχους, όταν τη πάσα έκανε ο Τζαφάλιας και ο Κούκος με σουτ έκανε το 1-0. Η Λάρισα 88’ ήταν καλύτερη, έχασε στο πρώτο ημίχρονο ευκαιρίες με τους Τζαφάλια, Κούκο και Μπράτσο και στο δεύτερο ημίχρονο τετ α τετ χάθηκαν για τους γηπεδούχους από τους Τζαφάλια, Κούκο και Μπικιώτη.

Σ.Φ. Λάρισα '88 (Νίκος Μαλικόπουλος): Πουλαράκης, Ναστούδης, Κωνσταντίνου Γ. (65’ λ.τ. Φίλογλου), Χαρματζής, Αλεξανδρής, Λεμονής (70’ Σγουρός), Τζαφάλιας, Μπράτσος (46’ Καλαμπανίδης), Κωνσταντίνου Β. (Τσίντζος), Κούκος (75’ Μπικιώτης).

Μαρίνος Αντύπας (Βασίλης Παπαϊωάννου): Σουλτσιώτης, Ζαχαρός, Μπακόλας, Βλασιάδης, Σαμπάνης, Κύρος, Μάνδαλος, Κουμπούρας, Σούρλας, Καραγιώργος, Γιαντσούλας.

Διαιτητική τριπλέτα: Μίχος, Καραούλης, Σκριάπας.