Παναιτωλικός – Λαμία 2-2

Ο Παναιτωλικός αναδείχθηκε ισόπαλος 2-2 με τη Λαμία στο Αγρίνιο σε παιχνίδι για την 4η αγωνιστική της Super League. Το σκορ άνοιξε στο 27ο λεπτό ο Μάζουρεκ, ενώ οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 74’ με τον Επστάιν. Το 2-1 σημείωσε στο 87’ ο Μανά, ενώ η Λαμία ισοφάρισε στο ένατο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Αντέτζο, ο οποίος σκόραρε μετά το χαμένο πέναλτι του Μαστούρ.

Γκολ: 27' Μάζουρεκ (Παναιτωλικός), 74' Επστάιν (Λαμία), 87' Μανά (Παναιτωλικός), 90'+9' Αντέτζο (Λαμία).

Παναιτωλικός: Κυριακίδης, Μαρινάκης, Ντίας, Μιχάι, Άργκους (87' Λουσέρο), Μάζουρεκ, Έρικσο, Μάρκος Πάουλο (80' Καμαρά), Τσοκάνης, Μοράρ, Μπαρμπόσα (70' Μανά).

Λαμία: Σαράνοφ, Βασιλαντωνόπουλος, Βάντερσον, Αναστασιάδης, Αντέτζο, Μπλάζιτς, Σκόνδρας, Καραμάνος (60' Μαστούρ), Επστάιν (85' Πλιάτσικας), Μπερτόλιο (79' Καραγκούνης), Μπαράλες.