Βαθμολογία

Ο διαιτητής του αγώνα ΑΕΛ – Παναθηναϊκός

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League 2018-2019. Διαιτητής στο ματς ΑΕΛ – Παναθηναϊκός ορίστηκε ο Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας). Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής Superleague και οι ορισμοί των διαιτητών

Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2018
18:15 ΟΦΗ-ΠΑΟΚ Novasports 1 HD
Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)
Β’ βοηθός: Κων/νος Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)

19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα ΕΡΤ1 & ΕΡΤ HD
Διαιτητής: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)
Α’ βοηθός: Κων/νος Κωνστάντιος (Εύβοιας)
Β’ βοηθός: Γεώργιος Γιαννίκος (Πειραιά)
4ος: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

20:30 ΑΕΚ-Πανιώνιος Novasports 2 HD
Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)
Α’ βοηθός: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Μιχαήλ Καρσιώτης (Καστοριάς)
4ος: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2018
17:00 Ξάνθη-Παναιτωλικός ΕΡΤ1 & ΕΡΤ HD
Διαιτητής: Κων/νος Κοτσάνης (Δράμας)
Α’ βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
Β’ βοηθός: Γεώργιος Χατζίκος (Δράμας)
4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

18:15 ΑΕΛ-Παναθηναϊκός Novasports 2 HD
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Α’ βοηθός: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων)
Β’ βοηθός: Νικόλαος Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

20:00 Ατρόμητος-Λαμία ΕΡΤ1 & ΕΡΤ HD
Διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)
Β’ βοηθός: Σταύρος Σίπκας (Σάμου)
4ος: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)

20:30 Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης Novasports 1 HD
Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)
Α’ βοηθός: Δημήτριος Γκάγκας (Λάρισας)
Β’ βοηθός: Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)

Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου (19:00)
19:00 Αρης-Λεβαδειακός ΕΡΤ1 & ΕΡΤ HD
Διαιτητής: Γεώργιος Τάσης (Ηπείρου)
Α’ βοηθός: Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)
Β’ βοηθός: Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)