Βαθμολογία

Διευκρινήσεις για το σεμινάριο των Πρώτων Βοηθειών – Απινιδωτή

Η διοργανώτρια αρχή του σεμιναρίου πρώτων βοηθειών – απινιδωτή  ενημερώνει τους εκπαιδευόμενους για τη διαδικασία ανάκτησης των εγχειριδίων.
Σε όλα τα e-mail τα οποία έχουν κατατεθεί  στην Ένωση έχουν καταχωρηθεί στο σύστημα και έχει αποσταλθεί ένα μήνυμα από το erc με ένα Link. Οι εκπαιδευόμενοι πρέπει να πατήσουν αυτό το Link για να μεταφερθούν στο Site από το οποίο θα κατεβάσουν το βιβλίο. Θα κάνουν log in (δηλαδή είσοδο) καταχωρώντας το e-mail τους και επειδή δε θα έχουν κωδικό, θα πατήσουν την επιλογή forgot my password, έτσι ώστε να τους έρθει στο mail τους ο καινούριος κωδικός για να τον καταχωρήσουν και αυτόν και για να κατεβάσουν το βιβλίο.

Όσοι από τους εκπαιδευόμενους δεν έχουν δηλώσει κάποιο e-mail δεν θα μπορούν να κατεβάσουν το υλικό και άρα θα πρέπει να τους το παραχωρήσει κάποιος από αυτούς που θα έχουν πρόσβαση.

Όλοι οι συμμετέχοντες θα πρέπει να έχουν μαζί τη ταυτότητά τους ενώ το παράβολο συμμετοχής, το οποίο για τους προπονητές είναι 20ευρώ και για τους διαιτητές 10ευρώ, θα κατατίθεται στο χώρο του σεμιναρίου.

Όλα τα γκρουπ του σεμιναρίου θα λάβουν χώρα στο 404 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ, ενώ οι συμμετέχοντες θα πρέπει να βρίσκονται τουλάχιστον ένα τέταρτο νωρίτερα πριν την έναρξη του σεμιναρίου.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/09/2018 08:30-13:30

1

ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4

ΔΗΜΕΡΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΔΟΛΓΚΙΡΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

6

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

7

ΖΙΑΓΚΑΣ

ΖΗΣΗΣ

8

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

9

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

11

ΚΟΥΝΑΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

ΚΩΤΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

14

ΜΑΛΑΜΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

15

ΜΑΝΑΚΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

16

ΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17

ΜΑΝΤΖΙΟΚΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

18

ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

19

ΜΟΥΤΣΙΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

20

ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

21

ΜΠΑΡΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

22

ΜΠΕΡΙΤΖΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

23

ΜΠΡΑΜΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

24

ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ

ΗΛΙΑΣ

25

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

26

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

27

ΣΕΛΙΩΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

28

ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

29

ΣΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

30

ΣΤΑΘΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

31

ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

32

ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

33

ΤΣΗΤΣΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

34

ΤΣΙΑΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

35

ΤΣΙΦΛΙΖΟΓΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

36

ΤΣΟΛΑΓΓΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

37

ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

38

ΧΩΤΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/09/2018 15:30-20:30

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

ΦΕΡΑΙΟΣ

6

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΠΥΡΟΣ

7

ΖΙΑΚΑΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

8

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

9

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

10

ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

11

ΚΑΤΣΙΑΦΛΑΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12

ΚΟΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

15

ΚΟΡΕΣΤΗ

ΖΩΗ ΚΩΝ/ΝΑ

16

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

17

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19

ΛΙΟΛΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

20

ΛΟΜΤΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21

ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ

ΜΕΛΕΤΗΣ

22

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

23

ΜΠΑΚΛΑΒΑ

ΧΑΙΔΩ

24

ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

25

ΜΠΛΙΩΝΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

26

ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

27

ΞΥΤΣΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

28

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

29

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

30

ΡΑΧΩΒΙΤΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

31

ΡΟΥΠΕΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

32

ΣΚΑΡΠΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

33

ΣΚΟΥΠΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

34

ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

35

ΤΕΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

36

ΤΡΟΥΠΚΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

37

ΧΗΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38

ΧΟΛΕΒΑΣ

ΖΗΣΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/09/2018 08:30-13:30

1

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

2

ΑΡΑΠΗΣ

ΗΛΙΑΣ

3

ΒΑΣΙΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5

ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7

ΓΟΥΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

8

ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

9

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

10

ΔΟΥΖΕΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11

ΚΑΨΟΥΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13

ΚΟΡΔΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

14

ΚΟΣΜΑΝΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

15

ΚΟΣΜΕΤΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

16

ΚΟΣΜΕΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΚΟΣΜΕΤΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18

ΚΟΤΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

19

ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

20

ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

21

ΜΙΧΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

22

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

23

ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΛΗ

24

ΜΠΟΡΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

25

ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

26

ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ

ΘΩΜΑΣ

27

ΠΑΓΚΑΡΛΙΩΤΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

29

ΠΑΛΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

30

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

31

ΡΟΥΠΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

32

ΣΑΠΑΚΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

33

ΣΤΑΜΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

34

ΤΖΑΦΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

35

ΤΖΗΜΟΥΡΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

36

ΤΣΕΝΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

37

ΤΣΙΑΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

38

ΤΣΙΩΤΙΝΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/09/2018 15:30-20:30

1

ΑΚΡΙΒΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ

2

ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

5

ΒΑΙΤΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7

ΓΕΡΑΣΗΣ

ΖΗΣΗΣ

8

ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9

ΓΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

10

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

11

ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

13

ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΔΡΑΓΑΤΖΙΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15

ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

16

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΚΕΝΤΕΡΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

19

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΦΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20

ΚΟΥΤΙΝΑ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

21

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

22

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

23

ΛΟΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

24

ΛΥΚΟΚΟΣΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

26

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

27

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

28

ΠΛΙΤΣΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

29

ΠΟΥΤΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

30

ΣΚΕΤΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

31

ΣΚΛΑΒΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

32

ΣΚΡΙΑΠΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

33

ΣΤΑΙΚΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

34

ΤΖΙΚΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

35

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

36

ΤΣΙΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

37

ΤΣΟΥΤΣΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

38

ΦΑΚΙΤΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ