![](/Uploads/2024/5/99043772940ed0e9cc373f6ad33988d5_320ff616-ee47-495a-b96a-be8090ade656.jpg)
Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ στο πρώτο μέρος η Ανθούπολη κατάφερε χάρη σε τέρμα του Λάϊου να πάρει έναν αρκετά σημαντικό εντός έδρας βαθμό κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου ο οποίος μπορεί να αποδειχθεί "χρυσός" για την άνοδό της στην Γ' Εθνική.
Του Χρήστου Δαϊρετζή
Χορηγοί μετάδοσης του αγώνα Ανθούπολη – Ολυμπιακός Βόλου
![](/Uploads/2024/5/ecba1d1b16f957f4c8db849819ed3da2_440878769_432773109499503_6491691831950485942_n.jpg)
![](/Uploads/2024/5/0aad7c9ce1fdb914d3000e175b79f883_1.jpg)
![](/Uploads/2024/5/49de802be3ac3d9a2ef976cbad366977_3.jpg)
![](/Uploads/2024/5/9d2203fee524b80b583d0f7bc91f0a9c_442441974_3725900844315291_4006534270917993801_n.jpg)
![](/Uploads/2024/5/230bbc4912c01a97fabc58cfb6c2cc0c_2Α.jpg)
![](/Uploads/2024/5/bf01013559a15a230a669877049d8d77_2Β.jpg)
![](/Uploads/2024/5/9ccb3e6ca39962022a58104114618fad_423944172_923133762933706_7114491608200424796_n.jpg)
![](/Uploads/2024/5/3d98166b8c9413eb9a791d921a3053ef_441990099_471191481965920_6434839647885979515_n.jpg)
Η ιστοσελίδα μας σας παρουσιάζει μερικά ΚΛΙΚ από τις κερκίδες του γηπέδου Φιλιππούπολης μέσα από τον φακό του Χρήστου Δαϊρετζή.
![](/Uploads/2024/5/797803957b5976cb292307885f40d81e_a1a5cfd0-e9fe-42dd-b76a-3522385d694f.jpg)
![](/Uploads/2024/5/7d54ea6b7154cb3cd57a3c02d489ffc3_d42c627a-0430-4584-8b5a-9786f2520e31.jpg)
![](/Uploads/2024/5/51d7b65ad31d883035f1d161ff9ffce2_9e7dc424-53a7-4609-9f2d-dcab9e2ea2e6.jpg)
![](/Uploads/2024/5/638e9b5e1e916ddcbdb45ae6bc3da285_153da30f-4af9-4a88-9ab4-80b3ad6e6b0f.jpg)
![](/Uploads/2024/5/55d8c961f97dc64db1094a524e137930_3088408d-b67d-4a74-8813-0a6298c53162.jpg)
![](/Uploads/2024/5/b96d9828084a2567f717eb22445fa727_d6c630c3-80be-48e3-b0db-b13190c34539.jpg)
Αρκετός κόσμος βρέθηκε στο γήπεδο της Φιλιππούπολης ώστε να στηρίξει τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών του Μιχάλη Ζιώγα και της προσπάθειας που κάνει η Λαρισινή ομάδα για άνοδο στις Εθνικές Κατηγορίες.
Η Κυριακάτικη αναμέτρηση είναι μια ακόμη απόδειξη ότι το Λαρισινό κοινό "διψάει" για ποδόσφαιρο. Ο νομός μας άλλωστε έχει δείξει πάμπολλες φορές ότι είναι ένας άκρως ποδοσφαιρικός νομός που αρέσκεται να παρακολουθεί μεγάλα ποδοσφαιρικά ραντεβού από τις μικρές τοπικές Κατηγορίες μέχρι και ψηλότερα.