![](/Uploads/2024/5/689c65c47891911156b6e04299bfcc80_Untitled.jpg)
Πλησιάζει η έναρξη του Olympus Cup το οποίο θα διεξαχθεί σε δύο φάσεις (15-18 Ιουνίου και 18-21 Ιουνίου) σε αρκετά γήπεδα της Περιφέρειας. Συγκεκριμένα Πυργετός, Αιγάνη, Πλαταμώνας, Λιτόχωρο θα φιλοξενήσουν τα ηλικιακά τμήματα (Κ9 έως Κ17), σε μια μοναδική εμπειρία για τους νεαρούς ποδοσφαιριστές.
Η διαμονή των συμμετεχόντων θα γίνει στο Cronwell Platamon Resort All-Inclusive (5 αστέρων) το οποίο και διαθέτει Water Park.
![](/Uploads/2024/5/5072337a8560c40a88538092a53a22d3_Untitled.jpg)
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στον έμπειρο τεχνικό Δημήτρη Αλεξίου (τηλ: 6944921234).