![](/Uploads/2024/2/d4c58093c511a0ede90026e09ad491f2_DSC_0071.JPG)
Δηλώσεις στην ιστοσελίδα μας και τον Χρήστο Δαϊρετζή, πραγματοποίησε ο προπονητής της Ανθούπολης Χρήστος Χατζηλιάδης μετά τον αποκλεισμό από την ΑΕ Κιλελέρ. Ο ίδιος, στάθηκε στην διαφορά της Κατηγορίας που χωρίζει τις δυο ομάδες κάνοντας λόγο για παραπάνω εμπειρία από τον αντίπαλο. Ακόμη πρόσθεσε πως η ομάδα του έκανε ένα καλό τακτικά παιχνίδι στην επανάληψη, τονίζοντας πως η ομάδα του αδικείται από την έκβαση της αναμέτρησης.
">http://