![](/Uploads/2023/9/59574f835c24eca33663fb585d5e49f3_f25b17b6-b7ee-47af-9a57-02f80938df26_1.jpg)
Η Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ έλαβε κατά την τελευταία της συνεδρίαση την ακόλουθη απόφαση. Δέχεται τυπικά και κατ’ ουσία την έφεση της ΠΑΕ Αλμωπός Αριδαίας κατά της υπ’ αριθμ. 201/2023 απόφασης του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League 2. Εξαφανίζει την υπ’ αριθμ. 201/2023 απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League 2. Απαλλάσσει την ΠΑΕ Αλμωπός Αριδαίας από την ποινή αποκλεισμού από το πρωτάθλημα της Super League 2.