Πολυβόλο ο Δρυμός, 6-0 τον Μύτικα

Πραγματικό πολυβόλο η ομάδα του Κεραυνού Δρυμού η οποία νίκησε σήμερα (17/12) τον Μύτικα Καλυβίων με 6-0 για την 10η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ' ΕΠΣΛ.

Η ομάδα του Φάνη Τσέλιου έφτασε άνετα στην επικράτηση σκοράροντας σε κάθε ημίχρονο από τρία τέρματα για το τελικό αποτέλεσμα με το οποίο έφτασε τους 19 βαθμούς.

Το σκορ άνοιξε στο 15' ο Γαλανός με σουτ, ενώ δέκα λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης με ωραία ατομική προσπάθεια και σουτ πέτυχε το 2-0. Το 3-0 πέτυχε στο 40' ο Ζιώγας, ενώ στην επανάληψη ο Δριστέλλας με σουτ στο 50' και στο 65' ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 5-0. Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε στο 70' ο Παργιάννης με ωραία ατομική προσπάθεια και σουτ που διαμόρφωσε το τελικό 6-0.

Κεραυνός Δρυμού (Φάνης Τσέλιος): Στάμος, Γκαντούνας Β., Σινάνι, Τζήκας, Κουτσογιάννης (46' Τσανάκας), Μπούτλας, Τσιάρας, Ζιώγας, Μπαργιάννης, Γαλανός, Δριστέλλας.