«Διπλό» για την Μάνδρα!

Σημαντική εκτός έδρας νίκη σημείωσε η Μάνδρα στον Άγιο Γεώργιο Φαρσάλων με σκορ 1-2 για την Γ’ ΕΣΠΛ την Κυριακή (11/12). Το 0-1 σημείωσε ο Καλφούντζος μετά από ωραία προσπάθεια στο 35’. Στο πρώτο ημίχρονο χάθηκαν δυο ευκαιρίες από τον Παπαδόπουλο Ν. και τον Τζίκο.

Στην επανάληψη επίσης χάθηκαν ευκαιρίες από τους Τζίκο, Παπαδόπουλο Γ. και Παπαδόπουλο Ν. Το 1-1 έγινε στο 70’ με πέναλτι για τους γηπεδούχους. Στο 80' έγινε το 1-2 μετά από εξαιρετική πάσα του Παπαδόπουλου Γ. στον Τσιούτσια, αυτός σέντραρε για τον Καλφούντζο και έγινε το 1-2.

Μάνδρα (Φώτης Γρηγοριάδης): Σοφιατζίδης, Φασούλας, Καδόγλου Χ., Καδόγλου Γ., Μπακογιάννης, Φωτάκης, Καλφούντζος, Τσιούτσιας, Παπαδόπουλος Ν., Παπαδόπουλος Γ., Τζίκος.