Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για όλες τις Ερασιτεχνικές κατηγορίες, όπου υπάρχει αγωνιστική δράση το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014 (15:00)
Α1’ ΕΠΣΛ
Δόξα Αργυροπουλίου-Απόλλων Λάρισας(Μπουμαρσόπουλος Α., Ακρίβος Κ., Γεωργίου Α.)
Νεάπολη-Δόξα Ομορφοχωρίου(Φακής Γ., Καρακώστας Α., Γιάντσης Δ.)
Συκέα-Προοδευτική Βερδικούσιας(Αγγελούλης Χ., Αναστασίου Γ., Χατζηλιώντας Α.)
Λάρισα 2012-Αστέρας Τυρνάβου(Μαστοροδήμος Χ., Μάνος Β., Γρηγοριάδης Α.)
Νέες Καρυές-Προοδευτική Ανάβρας(Κυρίτσης Δ., Παπαδημητρίου Χ., Λυτροσυγκούνης Θ.)
Ακαδημία Τυρνάβου-Αναγέννηση Καλοχωρίου(Κουρδής Κ., Κακάνης Ν., Γκρέτσης Β.)
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Κίσσαβος Συκουρίου(Δρυστέλλας Α., Καραμπούλας Θ., Τσακνάκης Π.)
Δόξα Ραχούλας-Π.Ο.Ε.(Τζήλος Α., Γκαρέλης Κ., Αθανασούλας Λ.)
Δολιχιακός-Αετός Αμυγδαλέας(Βλιώρας Λ., Δεληγιάννη Α., Νατσιούλας Η.)
Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)
Σ.Σ. Ραψάνης-Ομόνοια(Κορέστης Α., Καραθάνος Ε., Γκανάτσιου Ε.)
Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)
Αναγέννηση Φαρσάλων-Ατρόμητοι/Θύελλα(Σάρρος Φ., Νάκας Χ., Τάνας Ι.)
Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)
Ηρακλής Πλατανουλίων-Καλαρρύτες(Κομισόπουλος Σ., Νίκζας Α., Καρδούλας Γ.)
Όλυμπος Καρυάς-Όλυμπος Γόννων(Καραμούστος Α., Μπούτος Γ., Παπαχατζής Α.)
Θύελλα Ελάτειας-Κεραυνός Δένδρων(Ευστρατίου Ε., Δήμου Γ., Τσιρογιάννης Ι.)
Ελασσόνα 2013-Λύκοι(Διαμαντής Χ., Γκαραβέλης Ν., Μπόλος Γ.)
Βρυότοπος-Λαρισαϊκός(Χήτος Ν., Ζάχος Θ., Καραγιάννης Χ.)
Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Ατρόμητος Δασοχωρίου(Μακρής Κ., Παραφέστας Δ., Τσακνάκη Δ.)
Γ’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)
Δόξα Αμυγδαλής-Λάρισα ’88(Βασιλός Α., Ρουπέλας Ι., Πατέτσος Γ.)
Ακαδημία Ολύμπικ-Φλόγα Ευαγγελισμού(Κουμάρογλου Δ., Καραμαγκιόλας Ε., Ντίνου Φ.)
Ορφέας-Αετός Αετολόφου(Γουδουλάκης Α., Γούλας Ι., Κυρατζής Γ.)
Όλυμπος Αιγάνης-Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Κοντοβασίλης Γ., Ντανταλής Α., Ρεντόπουλος Ι.)
Θερμαϊκός Στομίου-Ποσειδώνας(Τέγος Α., Λανάρα Ε., Τσιαπλές Σ.)
Έλαφος-Μελιβοιακός(Ζαχαρός Β., Θωμάς Δ., Σπανούλης Β.)
Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 (11:00)
Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)
Άγιος Θωμάς-Ελευθεραί(Ρεντόπουλος Ι., Τάνας Ι., Τσατσαρώνης Κ.)
Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Καραμούστος Α., Ντίνου Φ., Παπαχατζής Α.)
Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)
Προμηθέας-Πελασγιώτιδα(Διαμάντης Θ., Μίχος Δ., Σπανούλης Β.)
Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 (13:00)
Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)
Ακαδημία Πλίτση-Άρης Διλόφου Φαρσάλων(Κομισόπουλος Σ., Τσιρογιάννης Ι., Γκρέτσης Β.)
Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014 (15:00)
Α’ ΕΠΣΛ
Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστραπή Νέας Πολιτείας(Βλιώρας Λ., Παπαδημητρίου Χ., Γκαρέλης Κ.)
Μαχητής Τερψιθέας-Φαλανιακός(Τσιτσιρίκας Α., Βασιλός Α., Αρχοντής Κ.)
Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρισας(Τζήλος Α., Γεωργίου Α., Αθανασούλας Λ.)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Κεραυνός Παραποτάμου(Αγγελούλης Χ., Ζάχος Θ., Νίκζας Α.)
ΑΕΔ Νίκαιας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(Κεραμίδας Ν., Κοντοβασίλης Γ., Χήτος Ν.)
Αετός Μακρυχωρίου-Δόξα Βλαχογιαννίου(Δρυστέλλας Α., Καραμπούλας Θ., Τσιτρούλης Θ.)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Δήμητρα Γιάννουλης(Μαστοροδήμος Χ., Πατέτσος Γ., Χατζηλιώντας Α.)
Σμόλικας Φαλάνης-Αμπελωνιακός(Μπουμαρσόπουλος Α., Νατσιούλας Η., Τέγος Α.)
Δάφνη Γλαύκης-Ηρακλής Χάλκης(Κυρίτσης Δ., Καρακώστας Α., Ακρίβος Κ.)
Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)
Αναγέννηση Πουρναρίου-Τοξότης(Γρηγοριάδης Α., Κοτούμπας Ν., Καλισόπουλος Γ.)
Δήμητρα Αγιάς-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Σουλιώτης Ν., Λανάρα Ε., Μπόλος Γ.)
Αμπελόκηποι-Μελία(Καραγιάννης Χ., Σπανούλης Β., Κωτσόπουλος Α.)
Αναγέννηση Αρμενίου-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Ντανταλής Α., Κακάνης Ν., Κόκκας Κ.)
Άρης Κουλουρίου-Αστέρας Μελισσοχωρίου(Σάρρος Φ., Τέγος Δ., Καλέμι Ο.)
Πανιώνιος-Ελευθεριακός(Κοτούμπας Δ., Θωμάς Δ., Μπάρκας Θ.)
Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Απόλλων Βρυσιών(Καρδούλας Γ., Δεληγιάννη Α., Μπούτος Γ.)
Ανθούπολη-Κυψέλη(Κουκούλης Α., Κοντοβασίλης Ν., Κυρατζής Γ.)
Ναρθάκι-Βούναινα(Κουρδής Κ., Καραθάνος Ε., Τέγος Α.)
Διογένης-Μυραϊκός(Γκόγκος Η., Ζαχαρός Β., Παράσχος Α.)
Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)
Ιπποκράτης-Ροδιακός(Ντελέζος Ι., Ρεντόπουλος Ι., Παραφέστας Δ.)
Γ’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)
Κεραυνός Δρυμού-Αστραπή Δελερίων(Γκαραβέλης Ν., Φακής Γ., Τσιαπλές Σ.)
Νίκη Μιχαήλ-Όλυμπος Ολυμπιάδας(Μουτζουρούφης Α., Ντελέζος Θ., Παλαμίδας Ν.)
Ελπίς Μεσοχωρίου-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Καραμαγκιόλας Ε., Δήμου Γ., Διαμάντης Θ.)
Εθνικός Ολύμπου-Κοιλάδα(Νάκας Χ., Γούλας Ι., Παστάκας Β.)
Μύτικας Καλυβίων-Χυρετιακός Δομένικου(Κουμάρογλου Δ., Πρακατές Σ., Ρουπέλας Ι.)